BAŞKAN’IN MESAJI

Günümüzde global ölçekteki şirketler, müşterilerine sundukları özel hizmetler ile rekabet üstünlüğü sağlamaktadır. Bu şirketler, ürettikleri ürünlerin yanı sıra, sağlamış oldukları finansman çözümleriyle de müşterilerine rekabet avantajı yaratacak duruma gelmişlerdir.

Türkiye, büyüyen ekonomisi ile birlikte Avrupa ve Almanya’dan sonra gelen en büyük semi-treyler pazarına sahip ülkedir. Türkiye’nin lojistik üs haline gelebilme hedefinde, Tırsan, taşımacılık sektörünün rekabet gücünü desteklemek ve alternatif finansman ürünleri ile müşterilerine çözüm odaklı hizmetler sunabilmek adına Tırsan Finans şirketini 2015 yılı itibariyle kurmuştur.

Türkiye, Almanya ve Rusya’daki üretim tesisleri ile uluslarası bir şirket haline gelen Tırsan, Türkiye treyler sektöründe finansman şirketi kuran ilk treyler üreticisi olmuştur. Uluslararası deneyimlerinin sonucunda 41 yıldır aralıksız pazarın lideri olan Tırsan, lojistik sektöründeki müşterilerine alternatif finansman ürün çözümleri ile rehberlik etmeye devam edecektir.

Lojistik sektörü, bilanço yapıları itibariyle bankalardan finansman bulmakta zorlanmaktadır. Sektörde yaşanan bu sorunların bilincinde olan üretici bir firma olarak, özellikle kobilerimizin, finansmana erişimini kolaylaştıracak alternatif finansman yöntemlerini geliştirerek ve 41 yıllık ticari deneyimimizi ve engin bilgi birikimimizi bütünleştirerek daha esnek ve hızlı çözümler üretip, geçmişte olduğu gibi gelecekte de müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz

Çetin Nuhoğlu
Yönetim Kurulu Başkanı