YASAL UYARI VE GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Bu sitedeki tüm içerikler; 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri çerçevesinde korunmaktadır.
Bu sitedeki her türlü materyal, ticari marka, diğer fikri mülkiyet konusu ve bütün metinlerin telif hakkı TIRSAN Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ ye aittir ve tüm hakları saklıdır. Bu bilgi ve belge ve metinler ile görseller ve logolar üzerinde izinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, iletmek ve yayınlamak ve yayınlatmak yasaktır. Bu siteden alınan materyaller satılamaz ya da başka şekilde kâr amacıyla dağıtılamaz.

TIRSAN FİNANSMAN A.Ş.’ nin tabi olduğu 6361 Sayılı Finansal Kiralama, Faktoring ve Finansman Şirketleri Kanunu ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu başta olmak üzere diğer tüm yasal mevzuattan kaynaklanan yasal yükümlülüklerimiz çerçevesinde internet sitemizde yer alan ve sizlerin paylaşmış olduğu bilgilerin gizliliğinin korunması için TIRSAN FİNANSMAN A.Ş. azami özen ilkesi çerçevesinde gereken tüm önemleri almakta ve bu bilgileri, sıkı güvenlik ve gizlilik önlemleri ile saklamaktadır. Toplanan müşteri bilgilerinin gizliliği, güvenliği ve müşteri istekleri doğrultusunda kullanılması TIRSAN FİNANSMAN A.Ş. olarak bizim temel yaklaşımımızdır. Müşteri bilgileri, mevzuatta belirtilen zorunluluk durumları ve paylaşılması gerekli kurum ve kuruluşlar [Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu(BDDK), Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası(TCMB), Kredi Kayıt Kurumu, TBB Risk Merkezi, TMSF, MASAK, SPK, FKB… vb.] ile adli ve resmi kurumlar haricinde hiç bir kişi, kurum ve kuruluş ile paylaşılamaz. Kişisel bilgilerinizin düzeltilmesi, değiştirilmesi veya silinmesi yönünde her zaman talepte bulunma hakkınız saklı olup, [email protected] adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Alınan tüm önlemlere rağmen internet sitesi üzerindeki bilgilerin 3. kişiler tarafından izinsiz olarak, yasaya aykırı bir şekilde ele geçirilmesi ve/veya kullanılmasından TIRSAN FİNANSMAN A.Ş. sorumlu tutulamaz.
Bu siteyi kullananlar, sitedeki içerikleri dolduranlar yukarıda belirtilen hukuki sorumlulukları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Siteyi kullananlar, kendisini doğru biçimde sistemlerimize tanıtmak zorundadır. Buradaki sorumluluk tamamen siz değerli müşterilerimize aittir.
TIRSAN FİNANSMAN A.Ş.; bu sitenin oluşturulması, üretilmesi ya da iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü tarafa bu siteye erişim ya da sitenin kullanımına izin vermektedir. TIRSAN FİNANSMAN A.Ş.’ nin açık izni veya onayı dışında 3.kişilerin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali ya da cezai zarar, ziyan, hasar veya tazmininden ötürü sorumlu tutulamaz.